Paskelbta

Kalėdų katalogas

Kalėdinis katalogas

Iki Kalėdų liko 11 dienų 7 valandos ir + – 50 minučių 😀Džiaukitės kiekviena iš jų! Taupantiems laiką, sukūrėme KALĖDŲ KATALOGĄ. 🎄🎄🎄Ten rasite dekoracijas ir kompozicijas, kurias dar turime Gėlės studijoje. Taip pat ir puikų, patikrintą, metai iš metų kartojamą plonyčių imbierinių sausainių receptą.🍪🍪🍪Katalogo nuorodą galite nusiųsti ir nykštukams, kaip užuominą.🤶


Kalėdinių dekoracijų asortimentas

Paskelbta

Gėlių vazonų derinimas ir parinkimas pagal skandinavus

Šiais laikais vazonų yra gausybė. O kaip rasti sau tinkamus, kaip išsirinkti , kad jie derėtų Jūsų  interjere? 

Keli paprasti mūsų patarimai.

Mažoms erdvėms rinkitės šviesių, švelnių spalvų vazonus.


Didesnėms erdvėms puikiai tiks ir ryškesni vazonai.

Atkreipkite dėmesį į interjero stilių, koloritą, baldus, paveikslus.

Vazonai yra jūsų interjero dalis. Minimalistiniuose ar moderniuose namuose puikiai tiks paprastų formų ir faktūrų vazonai. Klasikiniuose- su raštais ir  kiek masyvesni vazonai. Vintažinio stiliaus namus papuoš rusvos, kreminės, baltos spalvos vazonai su raštais.

IŠDRĮSKITE TURĖTI SAVO MATYMĄ
IR SAVO TAISYKLES

Grupuokite vazonus

Galima grupuoti vienodos spalvos ir tekstūros vazonus, bet rinktis skirtingas vazonų formas, arba vienodos formos ir spalvos, bet skirtingo dydžio. Mes savo vazonų asortimente visada pasiūlome  grupavimo galimybes.  

Ne paslaptis, kad norint erdvę išaukštinti patariama rinktis vertikalių linijų vazonus, o pažemint – horizontalius vazonus.

Nauja tendencija

Į aukštus vazonus sodinti mažus augalus ir taip atskleisti vazono grožį ir savitumą. Viename vazone puikia atrodys pasodinta augalų grupė, o ne vienas augalas. Čia yra labai svarbu parinkti drauge augalus, kuriems reikia panašių augimo sąlygų.

Nepamirškite, kad augalas ir vazonas –
bendra dermė!

Mados išties egzistuoja ir čia!

Jos keičiasi, net pasibaigus žiemai ir atėjus pavasariui. Ar verta jų taip aklai vaikytis? Čia spręskite patys. Tad kokiuose induose žydės jūsų kambariniai augalai šiemet?

Svarbiausia, kad namai būtų jaukūs, estetiški ir į juos norėtųsi sugrįžti.