Velykos

Kaip dekoruoti Velykų stalą ir namų interjerą?

Dekoruojant Velykų stalą įkvėpimo suteikia gamta. Ta magiška šviežia ir gaivi žalia spalva, pumpurai, šakelės – viskas, kas alsuoja gyvybe. Kaip pagrindinis akcentas gali būti didesnė kompozicija inde su besiskleidžiančiais svogūninių augalų – narcizų, žydrių, tulpių žiedeliais, natūralaus vaško žvakėmis ir gamtoje randamais aksesuarais. Tokioje kompozicijoje galite įkurdinti ir Velykinius margučius. Jeigu indas nėra didelis, labai mielai ir natūraliai atrodys putpelių kiaušiniai. Jums labiau prie širdies minimalistinis stilius?

Interjero dekoras Velykoms. Stalo papuošimai | Gėlės studija
Interjero dekoras Velykoms. Stalo papuošimai | Gėlės studija

Vietoje kompozicijos ant stalo tiesiog pamerkite keletą šviežių žiedų, puokštelę su žaluma ar stilizuotą šaką. Švenčiant su vaikais, stalą galite papuošti žaismingiau. Jiems ypač patinka Velykinėje žolytėje įsitaisę margučiai ar vienas kitas pasislėpęs saldainis. Galite rinktis ir labai tradicinį variantą – iš žalumos pintus vainikėlius. Jais galite ne tik dekoruoti stalą, bet ir papuošti namų duris ar langus.

Keliaujant į svečius, norisi padovanoti kažką originalaus ir mielo. Pavasarinė dekoracija keramikiniame inde su natūralaus vaško žvake ir žydinčiu svogūniniu augalu namus puoš ilgai ir vėliau galės būti pritaikyta kitoms kompozicijoms. Mūsų patarimas toks – tegul Velykinės dekoracijos būna gyvybingos, neišbaigtos, nenugludintos ir netobulos, su kuo daugiau raw elementų, kartais visai netikėtų ir improvizuotų. Lengvas chaosas suteiks lengvumo ir atspindės tikrąją pavasario nuotaiką. Nebijokite spalvų, bet visada prisiminkite auksinę taisyklę – mažiau yra daugiau.

Jeigu neturite laiko pasivaikščioti po mišką ar parką ir pasisemti įkvėpimo, bei parsinešti į namus reikalingų atributų, užsukite į mūsų studiją. Tikrai atrasite kažką, kas tiks pagal jūsų nuotaiką, skonį ir namų interjerą. Jeigu neapsisprendžiate ko norite ar tiesiog nėra nuotaikos užsiimti dekoravimais, ryšulėlis spalvingų vėdrynų, tulpių ar kitų gyvų gėlių – visada geras sprendimas. Svarbiausia, kad sušildytų jūsų širdį. Iki susitikimų pavasario pilnoje studijoje!