Skip to main content

Kaskart, kai rišuosi prijuostę ir rankomis prisiliečiu prie gėlių, aplanko jausmas, kad kuriama dar viena istorija. Nebūtinai didelė ar dramatiška. Rišdama paskutinį mazgelį ir jums į rankas atiduodama vos aprėpiamą puokštę ar kuklų žiedų ir žalumos lauknešėlį, bent sekundę pajaučiu, kad tai bus kažko pradžia. Nuostabaus ryto, draugystės, atsiprašymo, meilės, mokslų, naujų darbų, Kalėdų, pirmos vakarienės naujuose namuose, pažinties su kaimynais, pusryčių, per kuriuos planuojate pasipiršti ar tiesiog pažado skirti dėmesio sau pradžia.

Prijuostę rišuosi jau 20 metų toje pačioje vietoje – jaukioje Šv. Mikalojaus gatvelėje įsikūrusioje studijoje. Su mumis užaugo pirmųjų klientų vaikai, kurie šiandien gėles perka savo tėvams ir mylimiesiems. Jūs auginote mus, įkvėpėte ieškoti, ugdyti empatiją, kad galėtume iš pusės žodžio nuspėti, kokios nuotaikos gėlių norite šiandien. Kartu Išgyvenome pačius įvairiausius etapus. Nuo tos dienos, kai Vilniuje buvome šviežio vėjo gūsis, atpūstas iš anapus Baltijos – Švedijos, iki šios dienos, kai gauti gražių gėlių Vilniuje nėra sudėtinga, mes liekame ištikimi savo vertybėms – asmeninis dėmesys kiekvienam ir pagarba gėlėms. Kūrybą jungiame su patirtimi, todėl gebame atsirinkti tik kokybiškas gėles, o perpratę jų charakterį, žinome, kaip gėlės sutars tarpusavyje, ar neišbalansuos viena kitos ir nesugadins nuotaikos visai puokštei. Holistinis požiūris padeda kurti kokybiškai.

Ir toliau išlaikome šiaurietiško santūrumo ir jaukumo stilių, pirmenybę teikiame ne trumpalaikiui wou efektui, bet estetikai, natūralioms, žemiškoms spalvoms, harmonijai. Tai nereiškia, kad nelaikome nykščio ant pulso! Aistringai domimės tendencijomis, dalyvaujame parodose, ieškome įdomių tiekėjų ir retesnių augalų. Nuolatinis atsinaujinimas yra mūsų varomoji jėga. Bet keisdami rūbą, išlaikome sielą.

Lina Žiliuvienė