Rhipsalis

42,00

Labas! Aš esu Ripsalis. Vardas aiškus ir solidus, tiesa?

Ir į ką aš jums panašus? Gal į pankuojantį jaunuolį su egzotiška šukuosena ar ilga barzda? Gal į rankdarbį iš netvarkingai susipainiojusių siūlų? O tiesa yra tokia, kad esu kaktusas. Taip taip, tiesiog.

Ne visi mes spygliuoti ir skaudžiai duriame. Gal aš būsiu tas kaktusas, kuris jums patiks, net jei ir nesate kaktusų gerbėjas.

Esu švelnus ir mielas, plonais, bet sultingais žaliais stiebais, kurie gali užaugti iki 2 m. ilgio. Jeigu jums norisi, galite mane šiek tiek apkirpti. Susitaikykite su tuo, kad mano stiebai augs gana greitai ir netvarkingai, jie bus ne vienodo ilgio. Na, toks jau aš esu – lengvai chaotiškas.
Geriausiai man sekasi kabėti. Laimingiausias būnu, jeigu mane apgyvendina ryškioje, bet ne tiesioginėje šviesoje. Nors puikiai sekasi išgyventi ir su stebėtinai mažu šviesos kiekiu.  Aš juk kilęs iš atogrąžų miškų, nesu koks tipiškas dykumų kaktusėlis, kuriam patinka čirškintis ant kaitrios saulės. Todėl nesuklyskite manydami, kad manęs nereikia laistyti. Bent kartą per 1,5 savaitės atsigerti būtų visai neblogai. Žiemą gal ir kiek rečiau. Stebėkite dirvožemį ir leiskite jam išdžiūti. Nors esu itin atlaidus, apie stiprų vandens trūkumą praneščiau ženklais ant savo stiebų. Kartas nuo karto apžiūrėkite mane iš visų pusių, apvalykite mano stiebelius, kad būčiau dar gražesnis ir sveikesnis. Kadangi esu tikras džiunglių gyventojas, puikiai atlieku ir oro valytojo vaidmenį. Jeigu esu patenkintas gyvenimu, galiu apdovanoti ir baltai žydinčiais žiedais! Žodžiu, nėra reikalo daugžodžiauti – esu tikrai geras ir smagus pasirinkimas. Gal Kalėdinės eglutės ir neatstosiu, tačiau bet kuriam namų kampeliui suteiksiu tikrai daug gyvybės ir žalumos.

Rhipsalis priklauso kaktusinių šeimos augalų grupei. Ypač žiemos metu jis nori šviesos. Tačiau augalą reikia apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Augalo priežiūra

Rhipsalis puikiai augs prie rytinės arba vakarinės pusės langų. Nuo kovo iki rugsėjo augalas laistomas gausiau. Vėliau laistymas pamažu retinamas. Žiemą laistome labai mažai, bet neleidžiame žemei visiškai perdžiūti. Žydi mažais, baltos spalvos žiedais. Nereiklus ir labai dekoratyvus augalas.

Tinka tik viduje
,
Kambario temperatūra nuo 15 iki 30 °C
,
Nemėgsta tiesioginių saulės spindulių

 

*Augalas gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje.

 


Neradote tai ko ieškojote? Siūlome peržiūrėti mūsų dovanų idėjas JAM, JAI, namams, darbo aplinkai, mamai, tėčiui, kolegei, kolegai, vestuvėms, šventėms, ačiū.

Neturime

Produkto kodas: Rhipsalis01 Kategorija: Žymos: , , , , , , ,

Papildoma informacija

Aukštis

~19 cm su vazonu

Jums taip pat gali patikti…