Sukulentai ir Havortija

45,0052,00

Graži ir įdomi storalapių augalų kompozicija su karaliene Avortija ir jos palyda – Eševerija. Avortija šioje kompozicijoje yra pagrindinis ir dominuojantis augalas. Dekoras ir priedai derinami pasirinktinai, pagal augalų kompozicijoje spalvas ir tekstūras.

Avortija (Haworthia) – tai nedidelis sukulentinis augalas, kuris paskutiniu metu labai išpopuliarėjo. Ši dekoratyvinė gėlė yra kilusi iš Pietų Afrikos, kur ji auga krūmynuose arba po uolomis. Mes siūlome Jums dvi avortijų rūšis: Haworthia fasciata, kurios skiriamasis bruožas yra skersai dryžuoti lapai ir Haworhia glabrata, kurios lapai numarginti baltais perlus primenančiais gumburėliais.  Avortija mėgsta šviesą, bet ne per daug saulėtą vietą. Vasaros metu galite kompoziciją laikyti ir balkone, terasoje, tačiau svarbu saugoti nuo kaitrių saulės spindulių. Laistome labai saikingai. Pavasarį ir vasarą šią kompoziciją laistykite negausiai, o rudenį ir žiemą ją palaistykite tik retkarčiais.

Puiki dovana einant į naujus namus, įkurtuves ar gimtadienį!

 

Augalai: Haworthia, Echeveria.

Augalai gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje.


Neradote tai ko ieškojote? Siūlome peržiūrėti mūsų dovanų idėjas JAM, JAI, namams, darbo aplinkai, mamai, tėčiui, kolegei, kolegai, vestuvėms, šventėms, ačiū.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

,

Jums taip pat gali patikti…