Peperomia HOPE

Labas. Aš vardu PEPEROMIA HOPE.

Su pipirais nieko bendro neturiu, bet esu kilusi iš pipirinių augalų šeimos. Turiu begalę giminaičių su pačiais įdomiausiais vardais. Mūsų tėvynė – Pietų Amerika.

Nors mano vardas skamba kiek pakylėtai, esu gana kukli ir visai neįnoringa. Tikra viltis tiems, kurie dar tik jaukinasi gėles ir yra nusivylę savimi, kaip augalų mylėtojais. Šį kartą jums tikrai pavyks!

Neturiu specifinių poreikių, visai neblogai jaučiuosi net ir mažoje erdvėje. Nedidukė lentyna – tinka! Laiptų pakopa – puiku! Darbo stalas – tebūnie! O jeigu apsigyvenu kažkur netoli lubų, pakabinamame vazone, iš viso fantastika! Man atsiveria tiek vaizdų. O ir mano grožis tuomet atsiskleidžia dar labiau, nes turiu svyrančius stiebelius, ant kurių pakibę sodriai žali, sultingi lapai. Nereikalauju daug šilumos, šviesos. Tiesioginė saulė kenkia mano lapų grožiui. Ir vandens man daug nereikia. Šaltuoju metų laiku, užtenka atsigerti kas 7 – 10 dienų. Nesupyksiu, jeigu leisite žemei vazonėlyje šiek tiek išdžiūti. Kaip matote, mano charakteris tiesiog puikus. Šiuo metu gyvenu Šv. Mikalojaus g. 5 – Gėlės studijoje. Užeikite susipažinti!

Galėčiau atkeliauti ir į jūsų jaukius namus pačiame gražiausiame, man tinkančiame vazonėlyje.

Priežiūra

Laikymas

Rytinė, vakarinė palangės. Nemėgsta saulėkaitos.

Laistymas

Minimalus, leisti tarp laistymų išdžiūti. Laistyti kaip visus sukulentus.

Tinka tik viduje
,
Kambario temperatūra nuo 5 iki 35 °C
,
Nemėgsta tiesioginių saulės spindulių

 

*Augalas gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje.

 


Neradote tai ko ieškojote? Siūlome peržiūrėti mūsų dovanų idėjas JAM, JAI, namams, darbo aplinkai, mamai, tėčiui, kolegei, kolegai, vestuvėms, šventėms, ačiū.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , , , ,

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Augalo nusvyrimas

~21 cm.

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…