Kalanchoe thyrsiflora

Labas! Aš esu Kalanchoe thyrsiflora. Per sudėtinga?

Į mane gali kreiptis tiesiog Kalanke. Esu viena šios genties sesių ir pusseserių, atkeliavusi iš Pietų Afrikos.

Iš minios išsiskiriu savo mėsingais, apvaliais lapais, kurių krašteliai tarsi nudažyti raudonai. Tai daro mane ypač dekoratyvia. Kartais mane lygina su blynais, dramblio ausimis, dykumos kopūstais ir netgi baltąja ledi. Gal dėl to, kad mano lapai padengti baltu pūkeliu.

Esu labai neblogo charakterio, kaip ir daugelis sukulentų. Parsinešę į savo mylimus namus, mane galite apgyvendinti tiesiai ant palangės, pageidautina pietinėje namų pusėje. Labai mėgstu saulę. Gavus jos pakankamai, mano lapų pakraštėliai tiesiog trykšta džiaugsmu ir žaižaruoja dar ryškesniu raudoniu!

Nesu mėgėja gerti daug vandens, todėl nebūtina aplink mane dažnai lakstyti su laistytuvu. Leisk man išdžiūti be jokio sąžinės graužimo.

Bet dėmesį ir pagyrimus mėgstu, todėl drąsiai gali manimi grožėtis geriant rytinę kavą. Ir būtinai mane parodyk užsukusiems svečiams. Saugok nuo manęs naminius gyvūnus, nes mano lapai jiems nuodingi.

Tai tiek apie mane. Jeigu nori susipažinti artimiau, užsuk į Gėlės studiją, kur dabar gyvenu. Čia manimi labai rūpinasi ir esu labai laiminga gėlė. Galiu papuošti ir tavo namus.

Priežiūra

Laikymas

Pageidautina pietinė palangė, nes kuo daugiau šis kambarinis augalas gaus saulės- tuo ryškesnės rausvos spalvos bus lapų pakraštėliai.

Laistymas

Retas, leisti tarp laistymų žemei  išdžiūti. Laistyti kaip visus sukulentinius augalus.

Array

 

*Augalas gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje.

 


Neradote tai ko ieškojote? Siūlome peržiūrėti mūsų dovanų idėjas JAM, JAI, namams, darbo aplinkai, mamai, tėčiui, kolegei, kolegai, vestuvėms, šventėms, ačiū.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: kalanchoe-thyrsiflora Kategorija: Žymos: , , , ,

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Aukštis

~27 cm.

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…