Begonia masoniana

Labas. Šiandien jūsų svečiuose aš – Begonia Masoniana. Kitas mano vardas skamba kur kas labiau intriguojančiai – Iron Cross Begonia. Būtent tamsaus šokolado spalvos raštas ant sodriai žalių lapų primena kryžiaus simbolį. Tik nepagalvokite, kad esu koks kraupus ar niūrus augalas. Ne, aš be galo puošni, dekoratyvi ir populiari gėlė. Mano lapai aksominiai, širdies formos, pūkuoti ir simpatiškai pasiraukšlėję. Esu kilusi iš Pietryčių Azijos, todėl ypač mėgstu drėgną aplinką ir gerai toleruoju šilumą. Nemėgstu sauso oro, bet tai nereiškia, kad noriu būti perlaistyta.  1 – 2 kartai per savaitę šiltuoju metų laiku, o žiemos sezonu dar rečiau. Mano šaknys linkę kaupti vandenį, todėl gali prasidėti nemalonūs dalykėliai, tokie kaip pelėsis, grybelis.

Apie tai, kad man kažkas negerai, praneša mano lapai – jie ruduoja, užsiraito, gali atsirasti dėmės. Ir priešingai, intensyviai žalia lapų spalva su ryškiu kryžiaus formos kontūru, parodo, kad gyvenu puikiai ir man pakanka šilumos, šviesos ir meilės. Tik neauginkite manęs ten, kur lepina aktyvūs, tiesioginiai saulės spinduliai, taip pat arti šildytuvų, kondicionierių, skersvėjų. Atsidėkodama už komfortiškas gyvenimo sąlygas aš apdovanosiu jus savo žydėjimu ir kartas nuo karto pasipuošiu smulkiais, kremiškais baltais žiedeliais.

Kaip jau supratote, nepasižymiu dideliu kuklumu, mėgstu dėmesį ir didžiuojuosi savo grožiu.

Augalo priežiūra

Nemėgsta tiesioginės saulės spindulių. Laistome 1-2 k. per savaitę vasaros metu. Žiemos metu laistymo intensyvumą rekomenduojame sumažinti.

Array

 

*Augalas gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje.

 


Neradote tai ko ieškojote? Siūlome peržiūrėti mūsų dovanų idėjas JAM, JAI, namams, darbo aplinkai, mamai, tėčiui, kolegei, kolegai, vestuvėms, šventėms, ačiū.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: begonija Kategorija: Žymos: , , , , ,

Papildoma informacija

Aukštis

~46 cm

Prekės ženklas

Jums taip pat gali patikti…