Skip to main content

“Jau kitais metais tai tikrai viską ramiai, be streso, jokių lakstymų, pyragų kepimo ir 25 patiekalų…”

Turbūt ne vienas duodate sau tokį pažadą pasibaigus švenčių maratonui? Bet, kai vėl pradeda artėti Kalėdos, mes nejučia padidiname apsukas ir tik pagauname save, kad jau bėgame, lekiame. Kalėdinius pasiūlymus įsigyti dar vienas puikias kojines, keičia patarimai, kaip nepavargti nuo Kalėdų, marketingistai bando parduoti balanso idėją, siūlydami įsigyti raminančių aromaterapinių lašiukų ar savęs pažinimo kursus..

Advento kompozicija
keramikiniame inde

Kalėdinė dekoracija
su kadagio šakele

O, kad kas nors supakuotų tą balansą išsinešimui ir jo užtektų ne savaitei, bet ištisiems metams, pastovėtume ir mes toje eilėje 😊 Tačiau visa ši kakofonija turi ir savotiško žavesio, nes taip jau yra, kad gruodį visko yra truputėlį per daug: šokoladų namų lentynose, Kalėdinių dainų, mirgsinčių lempučių, vakarienių su vynu ir draugais, nespėtų atsakyti el. laiškų, neplanuotų išlaidų, jaudulio dėl smulkmenų.

Vis tik tai yra ir visuotinis gerumo laikas, kai vieni kitiems pasidarome jautresni, draugiškesni, dosnesni. Tai laikas, kai patikim ta kasdienybės magija ir jaučiamės šiek tiek vaikais.

Visada yra tie, kurie dievina Kalėdas, yra kurie jų nekenčia, bet vistiek švenčia, yra, kurie ignoruoja ir nesuka dėl jų galvos. Didžioji dauguma mėgaujamės pačiu jų laukimu ir jaučiam savotišką malonumą įsukdami save į šį švenčių kančių maratoną 😊

Ir tos nacionalinės silkių varžybos prie Kalėdų stalo ir pyragų kepimas iki išnaktų, ir metai iš metų tos pačios kalbos, kad “gi šiemet tarėmės be dovanų….ai čia tik viena kita smulkmena”…daugeliui yra smagu. Nes Kalėdos yra apie pasikartojančius dalykus ir pastovumą, o tai suteikia saugumo pojūtį, kurio mums pastaraisiais metais itin trūksta. Kai tėvų namai virsta geriausiu pasaulyje restoranu, o jaukus pasibuvimas su išsiilgtais draugais neprilygsta net pačiam geriausiam renginiui mieste.

Kalėdinė dekoracija
su eukaliptu, žvake

Kalėdinė eglutė iš stabilizuotų samanų

Kalėdinė eglutė
iš stabilizuotų samanų

Tad jeigu, nepatenkate į tą procentą žmonių, kurie ignoruoja Kalėdas, kviečiame užsukti pas mus į studiją. Per eilę metų išgryninome dalykus, kurie labiausiai pasiteisina dekoruojant namus ar kitas erdves. Ir nors kiekvienais metais sekame tendencijas ir pasiūlome kažką naujo, vis tik esame ištikimi savo pamėgtai stilistikai, kur dominuoja natūralios medžiagos, žemės ir gamtos atspalviai, skandinaviškas jaukumas, paprastumas.

Apgalvotai įsigiję vieną ar kitą daiktą mūsų studijoje, jūs kasmet galėsite praplėsti savo turimą Kalėdinę kolekciją, kuri bus panašaus dizaino ir džiugins dar daug metų. Ypatingai klientų mėgiami baltos keramikos įvairių formų ir dydžių indai kasmet gali būti pritaikyti vis kitoms kompozicijoms, džiovintų augalų vainikai taip pat tarnaus ne vienerius metus ir pakeitę kaspiną ar kitą mažą akcentą, galėsite džiaugtis nauju vaizdu. Smagaus dizaino žvakidės nepavaldžios laikui ir kasmet gali atrodyti vis naujai, priklausomai nuo to, kokiomis medžiagomis jas padekoruosite ir kokias žvakes uždegsite.

Na, o žieminiai kambariniai augalai, tokie kaip eleborai, amariliai, bruknuolės, orchidėjos ludisijos, švelniosios eglutės araukarijos, yra visiškai puikus pasirinkimas, kuris puoš erdves dar ilgai po švenčių.

Keliaujant į svečius Kalėdiniu laikotarpiu galime susukti eukliptų, pistacijų lapų, brunijų, bugienių, kipariso ar amalo šakelių puokšteles, kurios kvepės šventėmis ir gera nuotaika.

Advento vainikai, įvairaus aukščio eglutės iš džiovintų hortenzijų žiedų, floristinės kompozicijos įvairiuose induose yra pamėgtos mūsų ištikimų klientų ir puikiai tinka puošti ne tik namus, bet ir biurus, grožio salonus, medicinos klinikas ar parduotuves. Galime sukurti ir individualius sprendimus pagal jūsų interjerą ir šių metų nuotaiką. Laukiame jūsų!

Kambarinis augalas
eleboras

Augalas Kalėdų Rožė Eleboras
Elegantiška eglutė iš nuostabiosios hortenzijos. Indas: keramika, ruda su bronzos spalva

Kalėdinė eglutė
iš hortenzijos žiedų

Žvakės kompozicija stikliniame inde | Gėlės studija

Žvakės kompozicija
stikliniame inde

Kalėdinė dekoracija
aukso spalvos inde

Kalėdinė dekoracija aukso spalvos inde | Gėlės studija
Kalėdinė dekoracija su žvake pilkame inde | Gėlės studija

Kalėdinė dekoracija
pilkame inde

Kalėdinė dekoracija su žvake

Žvakės kompozicija
keramikiniame inde

Kalėdinė dekoracija
su žvake

Kalėdinė dekoracija su žvake| Gėlės studija

Kalėdinė dekoracija
pilkame inde

Kalėdinė stalo dekoracija | Gėlės studija

Žvakės kompozicija
keramikiniame inde

Kalėdinė kompozicija
su kankorėžiais

kaledine kompozicija 5
Kaledine kompozicija

Kalėdinė dekoracija
su sukulentu

kaledine kompozicija su žvakėmis
kaledine kompozicija su žvakėmis

Advento kompozicija
su baltomis žvakėmis

Kalėdinė kompozicija
su žvakėmis

kaledine kompozicija
Kalėdinė kompozicija. Gėlių dekoracija. Floristinė dekoracija

Kalėdinė dekoracija
metaliniuose induose

Kalėdinis vainikas su bugienio šakelėmis

Kalėdinis vainikas
su bugienio šakelėmis

Advento vainikas su žvakių laikikliais
Advento vainikas su žvakių laikikliais

Advento vainikas
su žvakių laikikliais